Pasūtīšana

Iepirkšanās interneta veikalā unifarma-herbals.lv :

1. Nosūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , norādot Jūs interesējošās preces,
2. Piezvanot pa tālruni 67514388 ,
3. Nosūtot faksu 67383495 ,
4. Interneta veikalā www.unifarma-herbals.lv


Norēķinu veidi interneta veikalā unifarma-herbals.lv :

1. Unifarma-herbals.lv birojā Vangažu iela 23 (tikai skaidrā naudā)
2. Saņemot pasūtījumu Jūsu norādītajā adresē,
3. Ar norēķinu kartēm, veicot pasūtījumu www.unifarma-herbals.lv sekojiet instrukcijām, nospiežot uz iepirkuma grozs.


Atteikuma tiesības un preces atgriešana

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot ar Distances līguma starpniecību iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

PTAL 12. panta 4. daļa nosaka, ka „Atteikuma nosūtīšana noteiktā termiņā izbeidz līgumu un atbrīvo patērētāju no jebkurām līgumsaistībām, izņemot izmaksas, kas saistītas ar preču vai lietas atdošanu atpakaļ ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam."

PTAL 12.panta 6. daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai, realizējot atteikuma tiesības, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta.

Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai pa tālruni 67514388 .